int(8) string(29) "Undefined index: HTTP_REFERER" string(75) "/home/users/novum/public_html/euwt-novum.eu/library/Cms/Referer/Referer.php" int(15) array(0) { } V kontaktu - přeshraniční spolupráce navzdory překážkám - ESÚS NOVUM S R.O
 
V kontaktu - přeshraniční spolupráce navzdory překážkám

V kontaktu - přeshraniční spolupráce navzdory překážkám

V kontaktu - přeshraniční spolupráce navzdory překážkám

Zdroj financování: Projekt „V kontaktu - přeshraniční spolupráce navzdory překážkám” je spolufinancován z prostředků Evropské unie z Evropského fondu pro regionální rozvoj v rámci programu Interreg V-A Česká republika – Polsko.
Trvání projektu: 1.7.2021 - 30.06.2023 (24 měsíců).

O PROJEKTU:
Projekt realizují 3 subjekty: Euroregion Nysa, Euroregion Pomezí Čech, Moravy a Kladska - Euroregion Glacensis a ESÚS NOVUM s r.o.
Hlavním cílem projektu je vytvoření silné a stabilní sítě spolupráce v příhraniční oblasti, která umožní omezit negativní dopady pandemické situace, která se může objevit i v budoucnosti.

Aktivity projektu:
1. Polsko-české informační centrum (CI) - V rámci projektu bylo vytvořeno moderní Informační centrum (CI), prostřednictvím kterého jsou / budou poskytovány spolehlivé informace o situaci na obou stranách hranice.
2. Webináře - Organizace webinářů s odborníky z různých oblastí umožní odborníkům z různých oblastí prezentovat konkrétní problémy. Webinářů je naplánováno 60.
3. Schůze pracovních skupin - Bylo vytvořeno 9 pracovních skupin. Účelem jejich fungování bude výměna znalostí mezi odborníky z obou stran hranice. Díky jejich zapojení bude možné dosáhnout synergického efektu při řešení přeshraničních problémů. Bylo naplánováno 36 setkání.

Oficiální webové stránky projektuWkontakcie - ESUS NOVUM (esus-novum.eu) 

Koordinátor projektu
Monika Kozłowska
e-mail: monika.kozlowska@euwt-novum.eu
tel: +48 506 425 002 

Informační centrum (CI)
e-mail: biuro@euwt-novum.eu
tel. +48 519 623 714