SOUTĚŽ VĚDOMOSTÍ O POLSKU A ČESKÉ REPUBLICE
SOUTĚŽ VĚDOMOSTÍ O POLSKU A ČESKÉ REPUBLICE

2017-10-12 Po velkém úspěchu celonárodních turnajů znalosti "První pomoci" organizovaných naší asociací zahajujeme nový projekt – Soutěž znalostí o Polsku a České republice.

Po velkém úspěchu celonárodních turnajů znalosti "První pomoci" organizovaných naší asociací zahajujeme nový projekt – Soutěž znalostí o Polsku a České republice. Cíl je jednoduchý: povzbudit mladé lidi, aby se seznámili se svými vrstevníky ze sousední země a  aby se zábavnou formou dozvěděli co nejvíce o kultuře, historii a životě v České republice a Polsku. Ti nejlepší vyrazí spolu se svým opatrovníkem na výlet do Prahy nebo Varšavy – pokud vyhraje český tým.
 
Soutěž se bude konat v pondělí 23. října 2017 v turistickém a sportovním centrum CTS v Nowé Rudě. Účast v soutěži je zdarma. Pro registraci postačí vyplnit jednoduchý krátký formulář (zabere přibližně 3 minuty). Přihlášky budeme přijímat do 18. října. Rozhoduje pořadí podání přihlášky.

Soubory ke stažení:
- Pravidla znalostní soutěže o Polsku a České republice Informacja o konkursie
- Tématika soutěžních otázek Zagadnienia
- Pozvánka a program Program i Zaproszenie na Turniej wiedzy o Polsce i_Czechach e-mail
 
Veřejný úkol spolufinancovaný Ministerstvem zahraničních věcí Polské republiky v rámci konkurzu "Polsko-české Fórum 2017".